У Львові працюють над урегулюванням питання щодо вивезення ТПВ

Учора, 12 серпня, виконавчий комітет Львівської міської ради ухвалив рішення про врегулювання питань вивезення твердих побутових відходів у Львові.

У Львові працюють над урегулюванням питання щодо вивезення ТПВ
13 Серпня 2016 17:29Новини

Відповідно до рішення виконкому, департамент житлового господарства та інфраструктури ЛМР до 1 листопада цього року має розробити типовий договір про надання послуг з вивезення твердих побутових відходів, повідомляє Львівська газета.

«Районні адміністрації уповноважені проводити конкурси на укладення угод з перевізниками з вивезення ТПВ. Укладають ці угоди ЛКП. Зважаючи, що врегульовується ситуація з вивезенням ТПВ, ми проаналізували, що конкурсні умови є різні, угоди є різні, укладаються на різні терміни. Ми пропонуємо привести це все до єдиного знаменника. Ми розробимо типовий договір для всіх перевізників, типові конкурсні умови і в подальшому конкурси проводитимуться за єдиним стандартом», – зазначила начальник юридичного управління ЛМР Гелена Пайонкевич.

Районні адміністрації повинні забезпечити продовження терміну дії договорів про надання послуг з вивезення твердих та великогабаритних побутових відходів (крім токсичних та особливо небезпечних) на три місяці та не проводити конкурси на надання послуг з вивезення (збирання, зберігання і перевезення) твердих та великогабаритних побутових відходів (крім токсичних та особливо небезпечних) до моменту затвердження типового договору про затвердження типового договору про надання послуг з вивезення побутових відходів у Львові.

Новини

«Прометей» - незалежний інформаційний портал. Позиція редакції може не збігатись з точкою зору авторів окремих матеріалів. Ваші матеріали, побажання та пропозиції надсилати на електронну пошту: prometei.red@gmail.com. Ми завжди на зв'язку!
Використання наших матеріалів можливе за умови наявності прямого посилання на Прометей.