У Львові поліція зупиняла бійку між забудовником та мешканцями пострілами

У Львові поліція зупиняла конфлікт пострілами. На вулиці Антонича,3, щоб зупинити бійку поліцейські змушені були стріляти у повітря.  Про це повідомляють у спільноті «Варта-1». «Виник конфлікт між мешканцями новобудови та забудовником. Останній заборонив мешканцям провести самостійно світло в будинок. Була бійка. Патрульна поліція змушена була застосувати зброю, а саме: постріл в повітря», – йдеться у повідомленні. […]

22 Серпня 2016 17:39Новини

У Львові поліція зупиняла конфлікт пострілами. На вулиці Антонича,3, щоб зупинити бійку поліцейські змушені були стріляти у повітря. 

Про це повідомляють у спільноті «Варта-1».

«Виник конфлікт між мешканцями новобудови та забудовником. Останній заборонив мешканцям провести самостійно світло в будинок. Була бійка. Патрульна поліція змушена була застосувати зброю, а саме: постріл в повітря», – йдеться у повідомленні.

Факт пострілів, а їх було чотири, за даною адресою підтвердили і у патрульній поліції Львова.

«На місці зараз працюють слідчі. Обидві сторони пишуть одне на одного заяви. Загострення конфлікту одразу після пострілів закінчилося. Під час масової бійки в рух йшли лопати та інший садовий інвентар», – прокоментували інцидент у патрульній поліції.

Новини

«Прометей» - незалежний інформаційний портал. Позиція редакції може не збігатись з точкою зору авторів окремих матеріалів. Ваші матеріали, побажання та пропозиції надсилати на електронну пошту: prometei.red@gmail.com. Ми завжди на зв'язку!
Використання наших матеріалів можливе за умови наявності прямого посилання на Прометей.