У Львові обікрали колекціонера

У Львові обікрали колекціонера. Правоохоронці встановлюють причетних до квартирної крадіжки, вирішується питання про відкриття кримінального провадження.

У Львові обікрали колекціонера
31 Серпня 2016 14:46Новини

Про це 31 серпня інформує відділ комунікації поліції Львівської області, пише ZIK.

До Шевченківського відділу поліції із заявою про крадіжку звернувся 59-річний львів’янин. Чоловік повідомив, що під час його відсутності у період 29-30 серпня, невідомі зламали серцевину замка в дверях його помешкання на вулиці Варшавській у Львові, звідки викрали 700 штук старовинних монет, колекцію радянських рублів (70 штук), колекцію марок (6 альбомів), колекцію значків (600 штук). Вартість викрадених колекцій встановлюється.

Також чоловік повідомив, що окрім колекцій з квартири викрали 500 доларів США і два хутра норки вартістю 1500 доларів США.

Правоохоронці встановлюють причетних до квартирної крадіжки, вирішується питання про відкриття кримінального провадження.

Новини

«Прометей» - незалежний інформаційний портал. Позиція редакції може не збігатись з точкою зору авторів окремих матеріалів. Ваші матеріали, побажання та пропозиції надсилати на електронну пошту: [email protected]. Ми завжди на зв'язку!
Використання наших матеріалів можливе за умови наявності прямого посилання на Прометей.