У Львові для незрячих дітей придбали 3D-принтер

Щоб допомогти незрячим дітям різного віку в їх прагненнях пізнати навколишній світ, Львівський обласний осередок ГО «Українська спілка інвалідів – УСІ» придбав 3-D принтер.

makerbot-replicator-2-desktop-3d-printer-mp04948-sale-01
5 Липня 2016 16:48Новини

Про це розповідає Оксана Потимко, виконавчий директор осередку у Львові, керівник Ресурсного центру Львівської політехніки, повідомляє Львівська газета.

3-D принтер призначений для друку об’ємних макетів (архітектурні споруди, емоційні маски та ін.), які допоможуть незрячій дитині на дотик ознайомитись з незрозумілими предметами. 3-D принтер встановлено у Ресурсному центрі Львівської політехніки, який концентрує у собі останні досягнення для осіб з вадами зору.

Фінансовим партнером є БО «Фонд родини Нечитайло» в рамках спільного з ЛОО ГО «Українська спілка інвалідів – УСІ» проекту «Інклюзія незрячих дітей шкільного віку». Зараз працівники Центру готуються освоїти роботу на новому обладнанні і оперативно реагувати на запити користувачів з різних куточків України.

Новини

«Прометей» - незалежний інформаційний портал. Позиція редакції може не збігатись з точкою зору авторів окремих матеріалів. Ваші матеріали, побажання та пропозиції надсилати на електронну пошту: prometei.red@gmail.com. Ми завжди на зв'язку!
Використання наших матеріалів можливе за умови наявності прямого посилання на Прометей.