У Львові було вилучено близько 500 букетів первоцвітів

7-8 березня 2017 року управлінням екології та ландшафтного планування Львівської міської ради спільно з активістами ГО «Eко Zахист» та працівниками ЛКП Муніципальна Варта проведено рейди в рамках природоохоронних заходів «Врятуй первоцвіт».

У Львові було вилучено близько 500 букетів первоцвітів
9 Березня 2017 22:32Новини

Зокрема на ринках Галицький, Добробуд та Привокзальний проведено обстеження на предмет дотримання вимог природоохоронного законодавства під час реалізації первоцвітів. Про це пише Львівська газета.

Про це інформує Управління екології ЛМР.

За результатами рейдів вилучено близько 500 букетів первоцвітів, 300 цибулин шафрану та складено один протокол про адміністративну відповідальність на порушника.

Вилучені букети без цибулин передані до Гарнізонного Храму Петра та Павла та Церкви Преображення Господа Нашого Ісуса Христа. Цибулини шафрану будуть висаджені на території парків міста.

Управління екології та ландшафтного планування Львівської міської ради вкотре наголошує, що не купуючи первоцвіти ми можемо примусити систему торгівлі первоцвітами зупинитись, відтак звести до мінімуму мотивацію зривати в природі квіти.

Новини

«Прометей» - незалежний інформаційний портал. Позиція редакції може не збігатись з точкою зору авторів окремих матеріалів. Ваші матеріали, побажання та пропозиції надсилати на електронну пошту: [email protected]. Ми завжди на зв'язку!
Використання наших матеріалів можливе за умови наявності прямого посилання на Прометей.