У Львові активісти самотужки взялися за ремонт жахливого підземного переходу біля ЛАЗу

Львівські активісти власними силами ремонтують занедбаний підземний перехід на перехресті вулиць Стрийська – Володимира Великого поблизу ЛАЗу.

У Львові активісти самотужки взялися за ремонт жахливого підземного переходу біля ЛАЗу
26 Вересня 2016 16:33Новини

Про це на своїй сторінці у Facebook повідомив координатор Економічного бойкотного руху Олег Радик, пише ZIK.

«Працюєм. Прийшло лише п’ятеро. Але прийшли ж», – написав активіст, прикипівши відповідні фото.

Також активісти повісили в переході аркуші з написами: «Підземний перехід ремонтується власними силами небайдужих мешканців».

Нагадаємо, львів’яни уже не один рік скаржилися на стан підземного пішохідного переходу на вул. Стрийській. Його часто затоплює, тому людям доводиться порушувати правила, щоб перейти дорогу.

Ще на початку 2010 року IA ZIK писала: «У Львові в підземному пішохідному переході на перехресті вулиць Стрийської та Володимира Великого, навпроти Львівського автобусного заводу та видавництва «Вільна Україна», – суцільний потоп».

Міський голова Андрій Садовий у свою чергу лише розводив руками. Він заявляв, що ЛМР не може провести жодних ремонтних робіт, бо це незаконно.

Нарешті у міськраді пообіцяли біля аварійного підземного переходу облаштувати наземний перехід.

Новини

«Прометей» - незалежний інформаційний портал. Позиція редакції може не збігатись з точкою зору авторів окремих матеріалів. Ваші матеріали, побажання та пропозиції надсилати на електронну пошту: prometei.red@gmail.com. Ми завжди на зв'язку!
Використання наших матеріалів можливе за умови наявності прямого посилання на Прометей.