У Львівській області податкова закрила магазини duty free

Державна фіскальна служба строком на 30 днів зупинила дію дозволів на експлуатацію магазинів безмитної торгівлі, що належать українсько-німецькому спільному підприємству «Львів-Трейдинг»

У Львівській області податкова закрила магазини duty free
2 Жовтня 2016 9:11Новини

Про це повідомляє «РБК-Україна» з посиланням на прес-службі компанії.

Як зазначається, відповідне рішення було прийнято 27 вересня, а вже через декілька годин магазини були закриті. У компанії такі дії фіскалів вважають тиском на компанію в інтересах конкурентів чи високопосадовців.

«Ми вважаємо, що ДФС цілеспрямовано знищує нашу компанію в інтересах високопосадовців та наших конкурентів. За останні два роки ДФС надсилала на наше підприємство дев’ять перевірок, жодна з яких не зафіксувала серйозних порушень. Зазначимо, що на інших пунктах перетину кордону діє ще низка магазинів безмитної торгівлі інших компаній, проте до них у ДФС немає жодних претензій. «Львів-Трейдинг» за 25 років роботи на українському ринку довів, що ми є законослухняною компанією, яка поважає закони України. Ми будемо оскаржувати незаконне рішення посадовців та домагатися відновлення роботи наших магазинів», – зазначив заступник генерального директора Тарас Лучка.

Зазначимо, за даними прес-служби, ДФС мала намір анулювати ліцензію «Львів-Трейдинг”. Претензії фіскалів стосуються діяльності компанії у 2013-14 рр., проте жодних порушень не зафіксовано в актах, за результатами численних перевірок, зазначили у компанії.

Новини

«Прометей» - незалежний інформаційний портал. Позиція редакції може не збігатись з точкою зору авторів окремих матеріалів. Ваші матеріали, побажання та пропозиції надсилати на електронну пошту: prometei.red@gmail.com. Ми завжди на зв'язку!
Використання наших матеріалів можливе за умови наявності прямого посилання на Прометей.