У львівське депо привезли два нових трамваї «Електрон»

У трамвайне депо №1 доставлено два нові трисекційні трамваї «Електрон». Про це розповів директор ЛКП «Львівелектротранс» Михайло Сидорович.

У львівське депо привезли два нових трамваї «Електрон»
18 Серпня 2016 9:46Новини

«Їх передали нам на зберігання. «Електрон» не має де їх розмістити на своїй території, тому їх перемістили до нас. Робота над трамваями ще не завершена, бракує ще деяких деталей, як тільки їх встановлять, вони будуть передані на баланс», – розповів Михайло Сидорович, повідомляє Zaxid.net.

Нагадаємо, до середини жовтня Львів має отримати сім нових трисекційних трамваїв «Електрон». У нових трамваях будуть нові системи керування та двигуни. Як повідомляв начальник управління транспорту Львівської міськради Віктор Щир, нові трамваї курсуватимуть на Сихів. Для прийому трамваїв на баланс комунального підприємства потрібне рішення сесії міськради, яка відбудеться у вересні.

Новини

«Прометей» - незалежний інформаційний портал. Позиція редакції може не збігатись з точкою зору авторів окремих матеріалів. Ваші матеріали, побажання та пропозиції надсилати на електронну пошту: prometei.red@gmail.com. Ми завжди на зв'язку!
Використання наших матеріалів можливе за умови наявності прямого посилання на Прометей.