У «Львівелектротрансі» хочуть повернути на колії 28 зруйнованих трамваїв

Півтора місяці і знову на колію. У Львові відновлюють старий електротранспорт. На випробування вже виїхав модернізований Tatra 1984 року випуску.

foto_197e8
15 Червня 2016 22:29Новини

В ньому встановили нові панорамні вікна, замінили електрику та обшивку.

Начальник вагоно-ремонтних майстерень, Роман Котюга розповідає, що нове скло більш стійке, а покриття навіть підфарбовувати потрібно лише у випадку аварії.

«Матеріали ― це антикорозійні, не потребують догляду під час експлуатації, тільки мити потрібно трамвай», ― каже Роман Котюга.

Гарантію на такий оновлений трамвай дають щонайменше десять років.

Залишилось встановити кондиціонер, електронне табло і поставити на маршрут.

За прогнозами, трамвай повезе пасажирів вже наступного тижня. Втім, ще не визначились: буде це перший, другий, третій чи дев’ятий маршрут. Всередині депо за такою ж технологією, вже відновлюють ще одного «пенсіонера». На черзі таких майже 30. Всіх їх хочуть модернізувати та поставити на колію.

«Наступного року, якщо буде відповідне фінансування, ми можемо забезпечити роботою таких три-чотири бригади, то  щопівтора місяці ми зможемо видавати три-чотири трамваї», ― каже директор ЛКП «Львівелектротранс» Михайло Сидорович.

Коштує така реконструкція півмільйона гривень, тоді як новий коштує у шістдесят разів більше. Тож реставрація ― доволі бюджетний спосіб оновити рухомий склад електротранспорту, середній вік якого більше тридцяти років. Зараз думають, як зробити їх низькопідлоговими.

Така ж доля чекає і старі тролейбуси. В парку за тим же принципом реанімували один з маршруту №13, який теж виїде на дороги наступного тижня.

Новини

«Прометей» - незалежний інформаційний портал. Позиція редакції може не збігатись з точкою зору авторів окремих матеріалів. Ваші матеріали, побажання та пропозиції надсилати на електронну пошту: prometei.red@gmail.com. Ми завжди на зв'язку!
Використання наших матеріалів можливе за умови наявності прямого посилання на Прометей.