У ЛОДА відбулася зустріч із представниками шахтарських профспілок Львівщини

Сьогодні, 22 липня, у Львівській обласній державній адміністрації відбулася зустріч із представниками шахтарських профспілок Львівщини.

Шахтарі Львівщини
22 Липня 2016 21:45Новини

На нараді йшлося про ситуацію на державному підприємстві «Львіввугілля», а також необхідність збільшення обсягу вуглевидобутку на території області.

За словами в.о. генерального директора ДП «Львіввугілля» Андрія Дяченка, незабаром на Львівщині планують запустити 3 нові лави на шахтах «Великомостівська», «Червоноградська» та «Степова».

Зокрема у ДП «Львіввугілля» до 1 серпня мають ввести у дію лаву на шахті «Степова». Це дасть змогу збільшити середньодобовий видобуток вугілля на 400 тонн. А введення в дію лав на шахтах «Великомостівська» та «Червоноградська» дозволить збільшити вуглевидобуток на 400 та 500 тонн відповідно.

Таким чином на Львівщині планують збільшити середньодобовий вуглевидобуток до 6,5 тис тонн та забезпечити стабільну роботу підприємства.

Новини

«Прометей» - незалежний інформаційний портал. Позиція редакції може не збігатись з точкою зору авторів окремих матеріалів. Ваші матеріали, побажання та пропозиції надсилати на електронну пошту: prometei.red@gmail.com. Ми завжди на зв'язку!
Використання наших матеріалів можливе за умови наявності прямого посилання на Прометей.