У Києві журналістці кулею поцілили у живіт

На залізничному вокзалі у Києві чоловік випадково поранив у живіт журналістку телеканалу СТБ Євгенію Мотрич із травматичної зброї.

У Києві журналістці кулею поцілили у живіт
7 Липня 2018 20:45Новини

Про це ввечері повідомив у Facebook її чоловік Тарас Семенюк, пишуть Надзвичайні новини.

Вечір був спокійний та веселий бо відправлялися у відпустку, але якби не працівник НЕК «Укренерго», який вирішив що вокзал – це тир. Вистрілив і куля зрекошетила дружині в живіт,– написав чоловік журналістки.

Зазначається, що Євгенія Мотрич отримала незначні пошкодження, проте перебуває у шоковому стані, оскільки поруч був її син.

Дякувати Богу, що це не вогнепальна зброя, однак поряд йшов син. Про наслідки які б могли бути, я писати не буду…. Лячно, скажу вам.Поліція Києва приїхала швидко, процедуру відпрацювали. Які будуть наслідки? Побачимо, – додав чоловік постраждалої.

Семенюк також додав до свого допису фото зброї та посвідчення із особистою інформацією стрільця. Так, відомо, що підстрелив журналістку з необережності слюсар-сантехнік, який працює в НЕК «Укренерго». Чоловіка звати Олександр Цигельник.

Новини

«Прометей» - незалежний інформаційний портал. Позиція редакції може не збігатись з точкою зору авторів окремих матеріалів. Ваші матеріали, побажання та пропозиції надсилати на електронну пошту: prometei.red@gmail.com. Ми завжди на зв'язку!
Використання наших матеріалів можливе за умови наявності прямого посилання на Прометей.