У Києві вшанували пам’ять Героїв Небесної Сотні

У Києві на Алеї Героїв Небесної Сотні відбувся молебень пам’яті загиблих учасників Революції Гідності.

У Києві вшанували пам’ять Героїв Небесної Сотні
18 Лютого 2018 20:02Новини

Про це повідомляє кореспондентка Громадського.


Вшанування пам’яті загиблих на Майдані Фото: Уляна Бойчук/ Громадське

«Ми маємо обов’язок перед усіма героями продовжувати боротьбу за незалежну і вільну Україну, за яку вони загинули і яку хотіли бачити», — сказав син героя Небесної Сотні Володимир Бондарчук.


На Алеї Героїв Небесної Сотні зібралося понад 100 людей Фото: Уляна Бойчук/ Громадське

На заході були присутні понад 100 людей. Вони заспівали гімн України та вигукували гасла «Слава Україні!» й «Герої не вмирають».

18 лютого 2014 року в Україні розпочався найтрагічніший етап Революції Гідності. У період 18-20 лютого 2014 року в центрі столиці загинули більше ста осіб, кілька десятків зникли безвісти, більше тисячі дістали поранень.

Усі злочини, скоєні під час Революції Гідності, умовно об’єднані в одну велику «Справу Майдану», яка нараховує 89 кримінальних проваджень. У них, зокрема, розслідують вбивство 91 людини (78 мітингувальників та 13 силовиків).

Новини

«Прометей» - незалежний інформаційний портал. Позиція редакції може не збігатись з точкою зору авторів окремих матеріалів. Ваші матеріали, побажання та пропозиції надсилати на електронну пошту: prometei.red@gmail.com. Ми завжди на зв'язку!
Використання наших матеріалів можливе за умови наявності прямого посилання на Прометей.