У Києві урочисто відкрили сквер і пам’ятник артисту Мусліму Магомаєву

75 років тому народився всесвітньо відомий оперний й естрадний співак, композитор, народний артист.

У Києві урочисто відкрили сквер і пам’ятник артисту Мусліму Магомаєву
18 Липня 2018 22:56Новини

Про це інформує Київська міська державна адміністрація на своєму сайті, пише Соцпортал.

– За ініціативою та підтримки Посольства Азербайджанської Республіки в Україні у Києві відкрито сквер імені Мусліма Магомаєва за адресою: перехрестя проспекту В. Чорновола та вулиці Січових Стрільців та пам’ятник видатному митцю, – сказав заступник голови КМДА Олександр Спасибко.

Він нагадав, що Київ і Баку – міста побратими із 1997 року, і партнерство міст носить стабільний і поступальний характер.

Олександр Спасибко зазначив, що Київ із кожним днем стає ще кращим і зеленішим містом.

– Ми працюємо над реконструкцією парків та відкриваємо сквери у кожному районі міста. Минулого тижня, наприклад, відкрили другу чергу реконструкції парку «Наталка», який є золотим стандартом серед парків. І я впевнений у тому, що сквер ім. Мусліма Магомаєва стане безцінним подарунком для киян та гостей міста – мільйонів шанувальників таланту легендарного співака й композитора, – наголосив заступник голови КМДА.

Новини

«Прометей» - незалежний інформаційний портал. Позиція редакції може не збігатись з точкою зору авторів окремих матеріалів. Ваші матеріали, побажання та пропозиції надсилати на електронну пошту: prometei.red@gmail.com. Ми завжди на зв'язку!
Використання наших матеріалів можливе за умови наявності прямого посилання на Прометей.