У Києві пройде кінофестиваль про права людини

Із 23 до 30 березня у Києві проходитиме XV Міжнародний фестиваль документального кіно про права людини Docudays UA. Глядачам покажуть 62 фільми з 36 країн світу, із них 11 – українських.

У Києві пройде кінофестиваль про права людини
20 Березня 2018 13:57Новини

Про це пише UANews.

Показ картин відбуватиметься в кінотеатрах «Жовтень» (вул. Костянтинівська, 26), «Україна» (вул. Архітектора Городецького, 5) та в Креативному просторі IZONE (вул. Набережно-Лугова, 8), повідомляє сайт кінофестивалю. Тема цьогорічного Docudays UA –  «Рівні рівності». Картини у показі будуть присвячені суспільним викликам, пов’язаним з поняттями рівності, дискримінації. Сам фестиваль відкриє стрічка «Жінка в полоні» режисерки Бернадетт Тузи-Ріттер, яка особисто представлятиме кінокартину. В ній розповідається історія жінки, яка потрапила через борги у «сучасне рабство». Всього на Docudays UA покажуть 62 фільми, із них 11 – українські.

Новини

«Прометей» - незалежний інформаційний портал. Позиція редакції може не збігатись з точкою зору авторів окремих матеріалів. Ваші матеріали, побажання та пропозиції надсилати на електронну пошту: prometei.red@gmail.com. Ми завжди на зв'язку!
Використання наших матеріалів можливе за умови наявності прямого посилання на Прометей.