У Києві Московський проспект перейменували на Степана Бандери

Київрада ухвалила рішення більшістю голосів.

inside
7 Липня 2016 13:30Новини

Проспект Московський у Києві перейменували на проспект Степана Бандери, передає УНІАН. Про це повідомив депутат Київської міської ради від партії «Свобода» Юрій Сиротюк. За його словами, рішення підтримала більшість депутатів. Таким чином, столичні обранці вшанували пам’ять лідера Організації українських націоналістів у роки національних визвольних змагань.  «Загалом сьогодні депутати Київради перейменували 10 вулиць… Щодо появи у столиці вулиці на честь Романа Шухевича, то це питання вирішили перенести через зауваження профільної комісії», – заявив свободівець.

Раніше Комісія з питань найменувань рекомендувала Кличку внести до Київради подання щодо перейменування 4-ох вулиць, 2 проспектів і провулку. Зокрема, вул. Баумана на вул. Януша Корчака, вул. Ванди Василевської на вул. Змієнка, вул. Кутузова на вул. Генерала Алмазова, вул. Суворова на вул. Михайла Омеляновича-Павленка, пров. Кутузова на пров. Євгена Гуцала, проспект Ватутіна на проспект Романа Шухевича та проспект Московський на проспект Степана Бандери.

Новини

«Прометей» - незалежний інформаційний портал. Позиція редакції може не збігатись з точкою зору авторів окремих матеріалів. Ваші матеріали, побажання та пропозиції надсилати на електронну пошту: prometei.red@gmail.com. Ми завжди на зв'язку!
Використання наших матеріалів можливе за умови наявності прямого посилання на Прометей.