У Китаї придумали папір, що в огні не горить, і у воді не тоне

Китайські вчені розробили стійкий до впливу вогню й води папір.

У Китаї придумали папір, що в огні не горить, і у воді не тоне
5 Січня 2017 13:58Новини

Новий матеріал за своїми характеристиками не має аналогів у світі, пише ТАСС.

«Папір був розроблений групою дослідників на чолі з професором Шанхайського інституту кераміки при Китайській академії наук Чжу Інцзе. Розробники вже направили запит на отримання патенту на свій винахід у Китаї«, – зазначається в публікації.

Як пише «Шанхай жибао«, цей неорганічний папір досить еластичний, міцний, не схильний до механічних пошкоджень в екстремальних умовах.

Як стверджують розробники, новий матеріал витримує вплив температури 200 градусів за Цельсієм. Завдяки своїй структурі, папір також відштовхує воду навіть у тому випадку, якщо його механічно пошкоджено. На ньому не залишається слідів при взаємодії з молоком, кавою, соком або чаєм.

З практичної точки зору, вважають вчені, існує маса варіантів застосування нового матеріалу: від використання для зберігання особливо важливих документів до рекламних щитів на вулицях.

Новини

«Прометей» - незалежний інформаційний портал. Позиція редакції може не збігатись з точкою зору авторів окремих матеріалів. Ваші матеріали, побажання та пропозиції надсилати на електронну пошту: [email protected]. Ми завжди на зв'язку!
Використання наших матеріалів можливе за умови наявності прямого посилання на Прометей.