У Конгресі США вражені сміливістю українських жінок

Українці у Вашингтоні відзначили сміливість українських жінок. У Центрі відвідувачів американського Конгресу відбувся перегляд документального фільму Ольги Онишко «Жінки Майдану» про роль жінок під час Революції гідності в Україні.

1F78F9F5-9D95-42A8-9E88-DCBA9EB0C820_cx0_cy6_cw0_w1023_r1_s
30 Березня 2017 11:22Новини

У події взяли участь волонтерки організації «Hеlp-Ukraine». Це жінки, які підтримували протести на Майдані, а пізніше допомагали українським військовим та їхнім родинам зі Сполучених Штатів .

Присутня на показі конгресвумен Марсі Каптур зазначила, що вражена силою та сміливістю українських жінок. Втім, аби у суспільстві дійсно відбулися суттєві зміни, жінки мають не зупинятися на досягнутому і брати владу у свої руки, зазначила Каптур.

«Більшість жінок мають бути залучені у політику, ставати депутатами міських рад, мерами міст, нести цей досвід на вищий рівень урядування і зробити це суспільство більш збалансованим», – зазначила демократ Марсі Каптур.

Фільм «Жінки Майдану»вже став номінантом кількох фестивалів – «Woodstock Film Festival» та «Culver City Film Festival».

Джерело: Радіо Свобода

Новини

«Прометей» - незалежний інформаційний портал. Позиція редакції може не збігатись з точкою зору авторів окремих матеріалів. Ваші матеріали, побажання та пропозиції надсилати на електронну пошту: [email protected]. Ми завжди на зв'язку!
Використання наших матеріалів можливе за умови наявності прямого посилання на Прометей.