У Іванющенка є «своя» суддя, яка вирішує для нього питання, – Лещенко

Народний депутат Сергій Лещенко заявив, що усі справи Юрія Іванющенка потрапляють лише до однієї судді Печерського суду Києва – Ірини Литвинової, яка і допомагає йому у вирішенні питань.

Сергій Лещенко
14 Липня 2016 8:32Новини

Про це повідомляє Еспресо.TV із посиланням на Facebook політика.

«У Києві у Печерському судді в Іванющенка є «своя» суддя, яка вирішує для нього питання. Саме вона буде мене судити за позовом одіозного соратника Януковича», – написав Лещенко у соціальній мережі.

«Більшість справ, які стосуються Іванющенка, в Печерському суді Києва потрапляють до «єдиного вікна» – до судді Ірини Литвинової. Це типові ознаки корупційної злочинної змови, що дозволяє Іванющенку зловживати своїми грошима, статусом і отримувати необхідні рішення суду, для того, щоб і далі залишатися безкарним та насолоджуватися життям на «зароблені» в часи Януковича кошти», – наголосив він.

За словами депутата, саме до судді Литвинової потрапив позов Іванющенка проти нього, а також інший позов – проти депутата Андрія Левуса і журналіста Юрія Бутусова.

Новини

«Прометей» - незалежний інформаційний портал. Позиція редакції може не збігатись з точкою зору авторів окремих матеріалів. Ваші матеріали, побажання та пропозиції надсилати на електронну пошту: prometei.red@gmail.com. Ми завжди на зв'язку!
Використання наших матеріалів можливе за умови наявності прямого посилання на Прометей.