У ГПУ є запитання до деяких міністрів, – Луценко

Зараз проводиться слідство проти багатьох фігурантів кримінальних проваджень, в тому числі у ГПУ є запитання і до діючих міністрів.

У ГПУ є запитання до деяких міністрів, - Луценко
3 Липня 2017 12:22Новини

Про це генеральний прокурор Юрій Луценко сказав у телевізійному інтерв’ю, інформує у Facebook прес-секретар генпрокурора Лариса Сарган.

«У нас зібрано достатньо доказів для того, щоб переконати неупереджених депутатів – і тут ключове – неупереджених, в необхідності зняття депутатської недоторканності і продовження досудового слідства. Все це буде супроводжуватися демонстрацією аудіозаписів, відеозаписів, документами. І з моєї точки зору, ні в комітеті, ні у Верховній Раді не має відбутися суд. Має відбутися просто перевірка – є докази ймовірних правопорушень? Чи достатні – буде визначати суд», – зазначив генпрокурор.

Луценко також наголосив, що не закриватиме очі на дії народних депутатів, щоб зберегти коаліцію.

Він також не виключив, що поряд з поданнями на зняття недоторканності з народних депутатів можуть з’явитися претензії й до урядовців як колишніх, так і чинних.

«Я не можу виключити як нових подань до народних депутатів, так і дій щодо діючих міністрів. Така в нас робота. Зараз проводиться слідство проти багатьох фігурантів, в тому числі в нас є запитання і до діючих, і колишніх міністрів. І вони також пройшли по якісь окремій партійній квоті уряду», – зазначив Луценко.

Новини

«Прометей» - незалежний інформаційний портал. Позиція редакції може не збігатись з точкою зору авторів окремих матеріалів. Ваші матеріали, побажання та пропозиції надсилати на електронну пошту: prometei.red@gmail.com. Ми завжди на зв'язку!
Використання наших матеріалів можливе за умови наявності прямого посилання на Прометей.