У «елітних» селах біля Львова встановлять «розумні» лічильники на світло

«Львівобленерго» хоче наблизити ліміти споживання світла до реальних.

У «елітних» селах біля Львова встановлять «розумні» лічильники на світло
2 Серпня 2017 16:11Новини

ПрАТ «Львівобленерго» розпочне встановлення інтелектуальних лічильників. Про це під час апаратної наради повідомив голова правління Володимир Матвіїшин, пише Справжня Варта.

За його словами, встановлення таких лічильників у першу чергу відбуватиметься у Жовківському та Пустомитівському районах області.

«Будемо починати із Пустомитівського району», – повідомив Матвіїшин.

Перший заступник голови Львівської ОДА Ростислав Замлинський наголосив на необхідності проведення інформаційно-роз’яснювальної кампанії із цього питання.

«Ми вже отримали першу партію інтелектуальних лічильників. Будемо починати їх встановлювати», – розповів Матвіїшин і додав, що мова йде перш за все про так звані «елітні» будинки навколо Львова.

«Мережі будували одному Богу відомо коли. І тепер виходить, що будинки на три поверхи мають ліміт 2,5 кВт, а реально їм потрібно уже 15 кВт. Встановив три морозильні камери у себе вдома, а тебе вирубило від світла – йдеш і пишеш заяву, що потрібно реально більше кВт для споживання. Мова йде про те, що перший будинок має 220 Вольт, а вже 10 – 180 Вольт», – сказав Матвіїшин, пояснюючи рекордну кількість скарг із двох приміських районів області до Держенергонагляду у Львівській області.

«Саме тому споживачі і масово скаржаться із цих районів. Ми будемо це робити, хоч уже можу сказати, що споживачі не вельми будуть нам раді», – сказав Матвіїшин.

Новини

«Прометей» - незалежний інформаційний портал. Позиція редакції може не збігатись з точкою зору авторів окремих матеріалів. Ваші матеріали, побажання та пропозиції надсилати на електронну пошту: prometei.red@gmail.com. Ми завжди на зв'язку!
Використання наших матеріалів можливе за умови наявності прямого посилання на Прометей.