У Дрогобичі воїнам АТО виплатили півмільйона допомоги

У Дрогобичі у світлиці Ратуші відбулася чергова зустріч міського голови Тараса Кучми з учасниками АТО.

Бійці АТО
14 Липня 2016 15:35Новини

Спершу представниками управління праці та соціального захисту населення учасникам АТО та їхнім родичам було надано інформацію про реабілітаційні послуги. Опісля міський голова Тарас Кучма поінформував присутніх про проблеми і виклики, які нині постали перед атовцями.

Міський очільник закликав воїнів до консолідації зусиль у боротьбі з тими, хто зловживає участю в АТО і своєю поведінкою ганьбить честь воїна. Нині трапляються випадки інформаційних провокацій проти атовців. На думку міського голови, воїнам потрібно діяти згуртованіше та активніше спілкуватися з громадою. Учасників АТО попросили в найкоротший термін подати до міської ради списки тих, у кого є нагальна потреба в отриманні земельної ділянки.

Щодо працевлаштування, то у понеділок керівництво Львівської ОДА відзначило місто Дрогобич одним з найкращих міст за показниками працевлаштування учасників АТО.

Міський голова подякував працівникам управління праці та соціального захисту населення за ефективну роботу з учасниками АТО та якісне надання послуг. Слова подяки прозвучали й від воїнів та їхніх дружин.

На завершення зустрічі, міський голова Тарас Кучма та начальник управління праці Іван Терлецький вручили воїнам та їхнім сім’ям матеріальні допомоги на суму 12 тис. грн. За словами І. Терлецького, від початку року такі допомоги надано 265 особам на суму 533 тис. грн.

 

Новини

«Прометей» - незалежний інформаційний портал. Позиція редакції може не збігатись з точкою зору авторів окремих матеріалів. Ваші матеріали, побажання та пропозиції надсилати на електронну пошту: prometei.red@gmail.com. Ми завжди на зв'язку!
Використання наших матеріалів можливе за умови наявності прямого посилання на Прометей.