У ДНР заявили про швидке входження до складу Росії

Самопроголошені ДНР і ЛНР будуть включені до складу Росії найближчим часом.

У ДНР заявили про швидке входження до складу Росії
6 Липня 2017 16:06Новини

Про таке заявляють сепаратистські ЗМІ з посиланням на «депутата парламенту» ДНР Сергія Завдовєєва: «Тільки Росія не дає Києву реалізувати на Донбасі «хорватський сценарій».  Я думаю, що ніхто не рипнеться на Росію. ЛНР і ДНР — це і є Росія. Зараз ми на законних підставах інтегруємося в Росію. І після виборів в наступному році у нас буде інтеграція в Російську Федерацію. За три роки зроблено багато роботи, як на політичному рівні, так і на військовому та економічному. Тому ми стовідсотково будемо в складі Російської Федерації і стовідсотково нас підтримають». Про це повідомляє ПЛ.


Завдовєєв запевняє: «Якщо українські військові підуть у наступ, то Росія, як завжди, допоможе гуманітаркою і медикаментами, як і допомагала досі, але сама вплутуватися в конфлікт не буде. Якщо Україна перейде цей рубікон, тим самим повністю ліквідує всі угоди. Існує негласна домовленість між США, Європою і Росією, — хто перший піде в наступ, той і агресор, той і винен у цій війні. Відповідно, якщо ЗСУ зважаться на наступ , то, тим самим, вони розгорнуть проти себе ту ж Америку, Європу і дадуть нам можливість діяти відкрито.  В армії ЛДНР вистачить своїх сил, щоб відбити атаку ЗСУ».

Новини

«Прометей» - незалежний інформаційний портал. Позиція редакції може не збігатись з точкою зору авторів окремих матеріалів. Ваші матеріали, побажання та пропозиції надсилати на електронну пошту: prometei.red@gmail.com. Ми завжди на зв'язку!
Використання наших матеріалів можливе за умови наявності прямого посилання на Прометей.