У Дніпропетровській області правоохоронці знайшли три схованки з боєприпасами і гранатометами

Правоохоронці знайшли три схованки зі зброєю, боєприпасами та вибуховими пристроями на території декількох населених пунктів Дніпропетровської області.

У Дніпропетровській області правоохоронці знайшли три схованки з боєприпасами і гранатометами
27 Листопада 2017 8:48Новини
Слідчі почали за цими фактами кримінальні провадження, повідомляє НВ з посиланням на департамент внутрішньої безпеки Національної поліції України.

«Зокрема, за отриманою інформацією УДВБ стало відомо про закладення зброї на покинутій фермі в місті Нікополь. Прибувши на місце разом зі слідчо-оперативною групою місцевого відділу поліції, правоохоронці виявили під цеглою розваленого будинку чорний поліетиленовий пакет. У ньому виявлено 55 патронів різного калібру, 3 гранати Ф-1, 3 гранати РГД-5, 5 запалів до гранат, 5 протитанкових гранат, 1 сигнальна міна і 1 граната ВОГ-17 до станковому гранатомету АГС-17 », – йдеться в повідомленні.

Наступну схованку правоохоронці знайшли в недобудові на одній з вулиць Дніпра. У сумці були 11 гранат ВОГ-17 до гранатомету АГС-17 і гранатомет РПГ-26.

Також під бетонною плитою на покинутій ферми, розташованій у селі Василівка Межівського району, поліцейські знайшли третій тайник. У ньому виявлені гранатомет РПГ-18 і граната РГД-5.


Фото: поліція

Фото: поліція


Фото: поліція

Фото: поліція


Фото: поліція

Фото: поліція

Новини

«Прометей» - незалежний інформаційний портал. Позиція редакції може не збігатись з точкою зору авторів окремих матеріалів. Ваші матеріали, побажання та пропозиції надсилати на електронну пошту: prometei.red@gmail.com. Ми завжди на зв'язку!
Використання наших матеріалів можливе за умови наявності прямого посилання на Прометей.