У Чорне море увійшов ракетний есмінець ВМС США

У ВМС США наголошують, що проводять рутинні операції згідно з конвенцією Монтре і міжнародним правом.

У Чорне море увійшов ракетний есмінець ВМС США
6 Січня 2018 20:48Новини

Есмінець USS Carney військово-морський сил США увійшов у Чорне море. Про це йдеться у повідомленні на сайті 6-го флоту ВМС США, пише Український тиждень.

Як зазначається, керований ракетний есмінець Arleigh Burke USS Carney (DDG 64) 5 січня 2018 року увійшов у Чорне море для проведення операцій з морської безпеки та підвищення регіональної морської стабільності, а також зміцнення комбінованої готовності та можливостей військово-морських сил між союзниками та партнерами НАТО.

У ВМС США наголошують, що проводять рутинні операції згідно з конвенцією Монтре і міжнародним правом.

«Ми прагнемо до розбудови міцних відносин у Чорноморському регіоні, які мають вирішальне значення для миру та стабільності. Наша присутність тут посилює впевненість і заспокоює союзників щодо безпеки в Чорному морі» – сказав командир есмінця Петер Халворсен.

Нагадаємо, у акваторію Чорного моря 26 листопада 2017 року зайшов ракетний есмінець США «Джеймс Вільямс» (USS James Williams DDG95).

Новини

«Прометей» - незалежний інформаційний портал. Позиція редакції може не збігатись з точкою зору авторів окремих матеріалів. Ваші матеріали, побажання та пропозиції надсилати на електронну пошту: [email protected]. Ми завжди на зв'язку!
Використання наших матеріалів можливе за умови наявності прямого посилання на Прометей.