У Боснії й Герцеговині почалися місцеві вибори

У Боснії й Герцеговині почалися місцеві вибори в обох головних складових частинах федеративної країни – Республіці сербській, де живуть головно боснійські серби, і Федерації Боснії і Герцеговини, що об’єднує босняків-мусульман і боснійських хорватів.

У Боснії й Герцеговині почалися місцеві вибори
2 Жовтня 2016 17:17Новини

Право голосу на них мають понад 3 мільйони 300 тисяч виборців, повідомляє Радіо Свобода.

У сербській частині обирають 10 мерів і членів шести міських рад і 57 рад територіальних громад меншого розміру.

У босняцько-хорватській частині обирають 131 мера чи старосту та членів чотирьох міських рад і 74 рад територіальних громад.

Головна увага привернена до виборів у Республіці сербській, де за мандати змагатимуться представники націоналістичної партії нинішнього лідера цієї частини Боснії і висуванці проєвропейської коаліції.

«Союз незалежних соціал-демократів», який очолює нинішній президент Республіки сербської, проросійський діяч Милорад Додик, вів кампанію під гаслами домагатися виходу цієї частини країни зі складу Боснії.

Його суперники, проєвропейська коаліція «Союз за зміни», звинувачує Додика в корупції і в розвалі економіки.

Новини

«Прометей» - незалежний інформаційний портал. Позиція редакції може не збігатись з точкою зору авторів окремих матеріалів. Ваші матеріали, побажання та пропозиції надсилати на електронну пошту: [email protected]. Ми завжди на зв'язку!
Використання наших матеріалів можливе за умови наявності прямого посилання на Прометей.