Творець популярного антивіруса випускає власну криптовалюту

Джон Макафі, засновник антивірусної компанії McAfee, заявив, що в червні випустить власну форму валюти McAfee Redemption Unit.

Творець популярного антивіруса випускає власну криптовалюту
5 Червня 2018 12:45Новини

Планується, що це буде фізична (фіатна) валюта, яка буде підтримуватися криптовалютою, повідомляє НВ з посиланням на профільний сайт bitcoinist.com.

У своєму блозі підприємець показав, зокрема, прототипи майбутніх банкнот. Існує сім номіналів банкнот нової валюти, п’ять з них будуть прикрашені зображенням самого мільярдера. На лицьовій стороні однієї з купюр буде зображення Макафі в оточенні фотомоделей.

«Ніякої містифікації. McAfee Redemption Unit реальний і з’явиться 23 червня. Графіка зображень невисока – не хочу показувати занадто багато. Надруковано на спеціальному папері, голограми з обох сторін, серія і номер, підлягають викупу, конвертуються, колекційні», – написав Макафі.

Переглянути зображення у Твіттері
На реверсі банкноти є інструкція для власника, в якій йдеться: «Надайте свій сертифікат. Центр викупу перевірить справжність банкноти і повідомить вам дату, час і місце в США, де містер Макафі зустрінеться з вами».

«1 MRU вартує 9,95 доларів США, валюта може бути викуплена за 1 хвилину зустрічі зі мною», – написав Макафі, додавши, що для зустрічей з власниками MRU він буде витрачати 10 годин щодня.

Розробкою купюр для Макафі займається команда SmartPayMINT, мільярдер посилається на неї в одному зі своїх повідомлень в мікроблозі. Представники проекту ніяк не коментують те, що відбувається.

У грудні 2017 року повідомлялось, що Джон Макафі, засновник антивірусної компанії McAfee, спрогнозровал, що до 2020 року курс криптовалюти Bitcoin досягне мільйона доларів. Якщо цього не станеться, Джон пообіцяв з’їсти свій пеніс. Макафі раніше запевняв, що до кінця 2020 році біткойн буде коштувати $500 000. Однак цей прогноз довелося переглянути через швидке зростання курсу криптовалюти.

Новини

«Прометей» - незалежний інформаційний портал. Позиція редакції може не збігатись з точкою зору авторів окремих матеріалів. Ваші матеріали, побажання та пропозиції надсилати на електронну пошту: prometei.red@gmail.com. Ми завжди на зв'язку!
Використання наших матеріалів можливе за умови наявності прямого посилання на Прометей.