Туск: ЄС продовжить санкції проти Росії на наступний період

За словами Туска, «сьогодні це не настільки суперечливе питання».

Prime Minister Donald Tusk of Poland attends a joint press conference in Delegation Hall of the parliament building in Budapest on October 14, 2013 after their official talks of Prime Ministers of the Visegrad contries (V4). AFP PHOTO / ATTILA KISBENEDEK
16 Червня 2016 15:19Новини

Санкції ЄС щодо Росії будуть продовжені на наступний термін. Про це у Хельсінкі 16 червня повідомив голова Європейської ради Дональд Туск на спільній прес-конференції з прем’єр-міністром Фінляндії Юхой Сіпілі, повідомляє Український тиждень.

«Думаю, що ситуація зараз зрозуміла і позиція ЄС така, що ми повинні пов’язати санкції проти Росії з реалізацією Мінських домовленостей», – вказав він.

«Упевнений, ми продовжимо санкції зараз. Думаю, що рішення про продовження може бути прийняте ще до засідання Європейської ради. Тобто на більш низькому рівні», – підкреслив Туск.

Він додав, що «сьогодні це не настільки суперечливе питання».

Сіпілі, в свою чергу, також вказав, що «тепер уже зрозуміло, що санкції будуть продовжені».

Як повідомлялося, лідери країн «Великої сімки» на саміті вирішили зберегти запроваджені проти РФ санкції. Згодом глава української держави Петро Порошенко у розмові з віце-президентом Сполучених Штатів Америки Джозефом Байденомвиступив за посилення санкцій проти РФ. Згодом помічник державного секретаря США з питань Європи і Євразії Вікторія Нуланд заявила про готовність США посилити санкції проти Росії.

Новини

«Прометей» - незалежний інформаційний портал. Позиція редакції може не збігатись з точкою зору авторів окремих матеріалів. Ваші матеріали, побажання та пропозиції надсилати на електронну пошту: prometei.red@gmail.com. Ми завжди на зв'язку!
Використання наших матеріалів можливе за умови наявності прямого посилання на Прометей.