Турецька авіакомпанія планує запустити внутрішні рейси в Україні

Один з турецьких авіаперевізників може відкрити дочірню компанію і планує запустити в Україні внутрішні рейси.

Турецька авіакомпанія планує запустити внутрішні рейси в Україні
1 Лютого 2017 8:30Новини

Про це заявив міністр інфраструктури Володимир Омелян на зустрічі з представниками бізнесу в Європейській бізнес асоціації, передає ЦТС.

«Зараз ми працюємо з турецькою авіакомпанією, яка хоче відкрити своє представництво в Україні, відкрити свою «дочку» для регіональних перевезень в Україні», -зазначив Омелян.

Назву авіакомпанії міністр не назвав.

Раніше в інтерв’ю виданню «Форбс», Омелян заявляв про переговори з авіаперевізником, який може завести в Україну 5-7 літаків.

«У лютому у мене будуть переговори з одним з потенційних зовнішніх інвесторів, який теоретично готовий створити в Україні компанію з парком з 5-7 літаків, щоб почати регулярне внутрішнє сполучення», – повідомив міністр.

Нагадаємо, що зараз в Туреччині налічується понад 10 авіакомпаній. В Україну літає 4 з них: Turkish Airlines, Pegasus Airlines, Onur Air і Atlasglobal.

Новини

«Прометей» - незалежний інформаційний портал. Позиція редакції може не збігатись з точкою зору авторів окремих матеріалів. Ваші матеріали, побажання та пропозиції надсилати на електронну пошту: prometei.red@gmail.com. Ми завжди на зв'язку!
Використання наших матеріалів можливе за умови наявності прямого посилання на Прометей.