Тука хоче, аби ООН взялася за розміщення спецмісії на Донбасі

Навіть збільшення спостережної місії ОБСЄ в регіоні буде недостатнім для врегулювання кризи.

Тука хоче, аби ООН взялася за розміщення спецмісії на Донбасі
29 Жовтня 2016 21:54Новини

Питання розміщення спеціальної місії на Донбасі має перейти від ОБСЄ до ООН. Таку думку в ефірі «112 Україна»висловив заступник міністра з питань тимчасово окупованих територій і внутрішньо переміщених осіб Георгій Тука. Він зазначив, що пропозицій західних партнерів про збільшення працівників спостережної місії ОБСЄ на 500-1000 осіб, є недостатніми, повідомляє «Укрінформ».

«Про це треба відкрито говорити, це крапля в морі, не вирішення проблеми. Під час наведення порядку в Боснії був використаний склад у кількості 60 тис. осіб. Я, чесно кажучи, найбільше чекаю, що все-таки це питання перейде від ОБСЄ в ООН», – сказав Тука.

Раніше повідомлялося, що за підсумками зустрічі «нормандської четвірки» 20 жовтня сторони домовилися про введення збройної місії ОБСЄ на Донбас. Президент України Петро Порошенко заявив, що на Донбасі відбудуться вибори після забезпечення безпеки в регіоні. РФ підтримала пропозицію розширити місію ОБСЄ на Донбасі.

Новини

«Прометей» - незалежний інформаційний портал. Позиція редакції може не збігатись з точкою зору авторів окремих матеріалів. Ваші матеріали, побажання та пропозиції надсилати на електронну пошту: [email protected]. Ми завжди на зв'язку!
Використання наших матеріалів можливе за умови наявності прямого посилання на Прометей.