Цієї ночі NASA запустить ракету з українським двигуном

Старт запланований з Центру космічних польотів на острові Уоллопс.

Цієї ночі NASA запустить ракету з українським двигуном
16 Жовтня 2016 21:51Новини

NASA підтвердило запуск ракетоносія Antares OA-5 із супутником Cygnus і українським двигуном 17 жовтня (по Києву). Про це повідомили в прес-службі NASA. Запуск планується в 20:03 у неділю по Вашингтону (03:03 понеділка по Києву – ред.) з п’ятихвилинним “вікном». Старт запланований з Центру космічних польотів на острові Уоллопс, Вірджинія. Головним розробником ракети-носія Antares є корпорація Orbital Science Corporation (США). Однак апарат створюється в рамках міжнародної кооперації за участю, в тому числі підприємств України, повідомляє ТСН.

Зокрема, основна конструкція першого ступеня Antares розроблена Конструкторським бюро «Південне», виготовлена «Південним машинобудівним заводом ім. Макарова» в кооперації з українськими підприємствами «Хартрон-АРКОС» (Харків), «Київприлад» (Київ), «Хартрон-ЮКОМ» (Запоріжжя), «ЧЕЗАРА» і «РАПІД» (Чернігів). Нагадаємо, випробування нової моделі української керованої ракети КБ «Промінь» прошли успішно. Раніше в космос запустили ракету-носій з українським двигуном виробництва державного підприємства «Південний машинобудівний завод імені А. М. Макарова».

Новини

«Прометей» - незалежний інформаційний портал. Позиція редакції може не збігатись з точкою зору авторів окремих матеріалів. Ваші матеріали, побажання та пропозиції надсилати на електронну пошту: [email protected]. Ми завжди на зв'язку!
Використання наших матеріалів можливе за умови наявності прямого посилання на Прометей.