«Це був сарказм». У Білому домі пояснили, чому Трамп подякував Путіну

Представник Білого дому Сара Сандерс пояснила заяву президента США Дональда Трампа про скорочення дипломатичного персоналу США в Росії, в якій він висловив подяку Кремлю.

«Це був сарказм». У Білому домі пояснили, чому Трамп подякував Путіну
12 Серпня 2017 22:15Новини

Вона при цьому не пояснила, чому Трамп так неохоче висловив критику щодо президента РФ Володимира Путіна. Про це пише PRportal.

Нагадаємо, що напередодні президент США Дональд Трамп заявив, що він «дуже вдячний» президенту РФ Володимиру Путіну за скорочення дипломатичного персоналу США в Росії. За його словами, Вашингтон як раз працює над тим, щоб скоротити витрати на заробітну плату. І рішення Москви виявилося вигідно Білому дому.

28 липня РФ звернулася до США з вимогою до 1 вересня скоротити свій дипломатичний персонал до 455 осіб в Росії і повідомила, що забороняє посольству США користуватися складськими приміщеннями в Москві і дачею в Срібному бору.

Президент РФ Володимир Путін уточнив, що Росію повинні покинути 755 працівників американських дипмісій.

Новини

«Прометей» - незалежний інформаційний портал. Позиція редакції може не збігатись з точкою зору авторів окремих матеріалів. Ваші матеріали, побажання та пропозиції надсилати на електронну пошту: prometei.red@gmail.com. Ми завжди на зв'язку!
Використання наших матеріалів можливе за умови наявності прямого посилання на Прометей.