Тренер «Динамо» Хацкевич після програшу «Шахтарю» в Суперкубку: Наші головні ігри попереду

Наставник киян прокоментував невдалий початок нового сезону.

Тренер «Динамо» Хацкевич після програшу «Шахтарю» в Суперкубку: Наші головні ігри попереду
17 Липня 2017 16:43Новини

Після завершення матчу за Суперкубок України в рамках регламентної прес-конференції на питання журналістів відповів наставник «Динамо» Олександр Хацкевич, повідомляє Главком з посиланням на офіційний сайт київського клубу.

Динамічна гра, без центру поля. У перші хвилини ми не розібралися в опорній зоні, коли через Тайсона всі атаки розганялися. Після пропущеного м’яча повністю перехопили ініціативу, мали моменти. У другому таймі пропустили аналогічний м’яч. Втратили нитки гри, «Шахтар» почав більше володіти м’ячем, грав за рахунком. Ми випустили другого нападника, створили моменти, Мбокані міг забити. Але за ті моменти, які ми не реалізували, нас покарав суперник, – зазначив Хацкевич.

Говорячи про вилучення Степаненка і про можливість відігратися в кінцівці, Хацкевич зазначив: «Ми на це сподівалися завжди, і граючи у рівних складах, і в більшості. До останньої хвилини зустрічі команда намагалися змінити рахунок на свою користь». А говорячи про те, за рахунок чого команда наприкінці зустрічі могла забити м’яч, Хацкевич відзначив: «Коли випустили другого нападника, почали трохи неправильно грати. Потрібно було доставляти м’яча до штрафного майданчика через флангові передачі, а не за допомогою захисників. Заміни теж повністю себе не виправдали. Гонсалес справлявся зі своїми функціями, доставляв м’яча до штрафного майданчика.

Бесєдін мав момент, але не реалізував. Шепелєв молодий хлопець, вийшов н заміну й трохи перехвилювався. Це лише перший матч сезону, наші головні ігри попереду».

Новини

«Прометей» - незалежний інформаційний портал. Позиція редакції може не збігатись з точкою зору авторів окремих матеріалів. Ваші матеріали, побажання та пропозиції надсилати на електронну пошту: [email protected]. Ми завжди на зв'язку!
Використання наших матеріалів можливе за умови наявності прямого посилання на Прометей.