Трамп змінив керівника своєї перехідної команди

Замість Кріса Крісті, який відповідав за перехідну команду кілька місяців, передачею влади опікуватиметься майбутній віце-президент Майк Пенс. Діти Трампа братимуть участь в роботі перехідної команди.

Трамп змінив керівника своєї перехідної команди
12 Листопада 2016 20:37Новини

Переможець на президентських виборах в США Дональд Трамп у п’ятницю, 11 листопада. призначив керівником своєї перехідної команди Майка Пенса, новообраного віце-президента. «Разом ми почнемо термінову роботу з перебудови цієї нації – особливо, що стосується робочих місць, безпеки», – заявив Трамп, цитує агентство AP, повідомляє DW.

Губернатор штату Нью-Джерсі Кріс Крісті, який очолював перехідну команду Трампа з часу праймеріз, стане заступником Пенса. Він і надалі братиме участь у роботі перехідної команди разом з колишні мером Нью-Йорка Руді Джуліані, республіканцями Беном Карсоном та Ньютом Гінгрічем та дітьми Трампа – Дональдом молодшим, Еріком та Іванкою, а також чоловіком Іванки Джаредом Кушнером.

Призначення Пенса відповідальним за перехідну команду пояснюють намаганням Трампа використати зв’язки Пенса серед консервативних політиків Вашингтона, зазначає інформагенція AFP. Таким чином, Трамп зближується з політиками істеблішменту, яких критикував в ході передвиборчої кампанії.

Перехідна команда переможця президентських перегонів має забезпечити плавну передачу влади від старої адміністрації до нової.

Новини

«Прометей» - незалежний інформаційний портал. Позиція редакції може не збігатись з точкою зору авторів окремих матеріалів. Ваші матеріали, побажання та пропозиції надсилати на електронну пошту: [email protected]. Ми завжди на зв'язку!
Використання наших матеріалів можливе за умови наявності прямого посилання на Прометей.