Трамп: РФ має відповідати за свої дії в окупованому Криму і на Донбасі

Президент США Дональд Трамп запевнив, що Росія повинна нести відповідальність за свої дії на території анексованого Криму на окупованого Донбасу. А також виконувати Мінські домовленості.

Трамп: РФ має відповідати за свої дії в окупованому Криму і на Донбасі
25 Травня 2017 22:32Новини

Про це він заявив під час зустрічі з президентом Італії Серджіо Маттареллою та прем’єром країни Паоло Джентілоні, передає Інтерфакс-Україна з посиланням на повідомлення Білого дому.

«Президент Трамп підтвердив трансатлантичну єдність щодо притягнення Росії до відповідальності за її дії в Криму і на сході України, а також наголосив на важливості переконання Росії виконати свої зобов’язання щодо Мінських угод» , – йдеться в повідомленні.

Нагадаємо, вчора Трамп прибув до Італії для зустрічі із Папою Римським Франциском, з президентом Італії Серджо Матареллою та прем’єр-міністром Паоло Джентілоні і секретарем з відносин з державами архієпископом Полом Річардом Галлахером.

Новини

«Прометей» - незалежний інформаційний портал. Позиція редакції може не збігатись з точкою зору авторів окремих матеріалів. Ваші матеріали, побажання та пропозиції надсилати на електронну пошту: prometei.red@gmail.com. Ми завжди на зв'язку!
Використання наших матеріалів можливе за умови наявності прямого посилання на Прометей.