Трамп планує залучити військових для захисту кордону з Мексикою

Президент США Дональд Трамп заявив у вівторок, що він буде використовувати американські військові сили для захисту південного кордону з Мексикою, поки стіна між країнами не буде встановлена.

Трамп планує залучити військових для захисту кордону з Мексикою
4 Квітня 2018 20:17Новини

Про це передає УНН з посиланням на Reuters.

«Ми збираємось робити справи військовим шляхом», – сказав Трамп журналістам у Білому домі, додавши, що він обговорив цю ідею з міністром оборони США Джимом Маттісом.

«Поки ми не матимемо стіну і належний рівень безпеки, ми будемо охороняти наш кордон з використанням військових. Це великий крок», – сказав він.

Нагадаємо, Дональд Трамп ще під час передвиборчої кампанії обіцяв у разі перемоги побудувати стіну на кордоні з Мексикою для боротьби з нелегальною міграцією.

Як повідомлялось, 23 березня Трамп затвердив бюджет у розмірі 1,3 трлн доларів на залишок 2018 фінансового року.

Пентагон отримає приблизно на 61 млрд доларів більше, ніж у минулому році, це також стане найбільшим одноразовим збільшенням військових асигнувань за останні 15 років. Однак замість запитаних 25 млрд доларів на будівництво стіни на кордоні США і Мексики відпущено лише 1,6 млрд доларів на посилення прикордонного контролю.

Новини

«Прометей» - незалежний інформаційний портал. Позиція редакції може не збігатись з точкою зору авторів окремих матеріалів. Ваші матеріали, побажання та пропозиції надсилати на електронну пошту: prometei.red@gmail.com. Ми завжди на зв'язку!
Використання наших матеріалів можливе за умови наявності прямого посилання на Прометей.