Торкнеться кожного: в Україні змінилися правила вилучення водійського посвідчення

Урядом України була ухвалена постанова, яка забороняє повернення водійських прав, громадянам, які втратили права, маючи тимчасове посвідчення.

Торкнеться кожного: в Україні змінилися правила вилучення водійського посвідчення
11 Квітня 2018 8:40Новини

Цей документ засвідчує, що повернення водійських прав громадянам, які були позбавлені прав керування, маючи видані вперше водійські права, здійснюватися не буде. Про це повідомляє Автотема.

Починаючи з листопада 2017 року, строк першого посвідчення водія триває два роки. Право, сідати за кермо отримають чернівчани, які склали відповідні іспити.

Поміняти перше посвідчення водія можна без складання іспитів, у тому випадку, якщо особа упродовж строку дії прав не вчинить понад два адміністративних порушення. Якщо буковинець вчинить три чи більше порушень, йому доведеться складати іспити на отримання водійських прав наново.

Новини

«Прометей» - незалежний інформаційний портал. Позиція редакції може не збігатись з точкою зору авторів окремих матеріалів. Ваші матеріали, побажання та пропозиції надсилати на електронну пошту: prometei.red@gmail.com. Ми завжди на зв'язку!
Використання наших матеріалів можливе за умови наявності прямого посилання на Прометей.