Терористи зробили гучну заяву щодо видачі «паспортів»

«Міграційна служба МВС ЛНР» видає близько 200 сепаратистських «паспортів» щодня. Про це заявив так званий міністр внутрішніх справ «ЛНР» Ігор Корнет.

Терористи зробили гучну заяву щодо видачі «паспортів»
22 Лютого 2017 16:22Новини

«Ми видаємо на добу 200 «паспортів» по всій республіці. Це досить серйозне кількість при такій мінімальній кількості співробітників міграційної служби. Однозначно після цього указу Володимира Володимировича (Путіна про визнання документів «ЛНР». – Ред.) популярність нашого паспорта зросте в рази», – сказав Корнет, повідомляє Експрес.

Нагадаємо, 18 лютого сайт Кремля оприлюднив указ за підписом президента РФ про визнання на території Російської Федерації документів, які видані громадянам України та особам без громадянства, які постійно проживають на територіях Луганської та Донецької областей, окупованих проросійськими бойовиками.

Новини

«Прометей» - незалежний інформаційний портал. Позиція редакції може не збігатись з точкою зору авторів окремих матеріалів. Ваші матеріали, побажання та пропозиції надсилати на електронну пошту: prometei.red@gmail.com. Ми завжди на зв'язку!
Використання наших матеріалів можливе за умови наявності прямого посилання на Прометей.