Терористи активізували мінування окупованих територій

Російське окупаційне командування використовує «режим тиші» для облаштування об’єктів військової інфраструктури на Донбасі.

Терористи активізували мінування окупованих територій
3 Вересня 2016 15:10Новини

Про це повідомляє Головне управління розвідки Міністерства оборони України.

Окупанти розміщуються на територіях українських підприємств, обладнання та матеріально-технічні засоби яких були вивезені до Росії.

Терористи активізували облаштування сховищ для зберігання боєприпасів, озброєння та військової техніки на територіях ВАТ «Топаз» у Донецьку та ВАТ «Юність» у Краснодоні, технологічне обладнання та матеріальні засоби яких були вивезені до Росії раніше.

Також російськими окупаційними військами проводиться приховане мінування, у тому числі забороненими міжнародними конвенціями протипіхотними мінами, нових ділянок на маршрутах, які активно використовуються мирним населенням для перетинання лінії розмежування сторін в обхід КПВВ.

Це створює додаткові ризики загибелі мирних жителів тимчасово окупованих територій сходу України та домашньої худоби, а також потребуватиме додаткових зусиль України і міжнародної спільноти для проведення розмінування територій після їх звільнення від російських окупантів.

Новини

«Прометей» - незалежний інформаційний портал. Позиція редакції може не збігатись з точкою зору авторів окремих матеріалів. Ваші матеріали, побажання та пропозиції надсилати на електронну пошту: prometei.red@gmail.com. Ми завжди на зв'язку!
Використання наших матеріалів можливе за умови наявності прямого посилання на Прометей.