Теракт у метро Лондона: іракського підлітка засудили до довічного

У Британії 18-річного вихідця з Іраку, який підірвав саморобну бомбу на станції лондонського метрополітену в годину пік у вересні минулого року, засудили до довічного ув'язнення.

Теракт у метро Лондона: іракського підлітка засудили до довічного
23 Березня 2018 22:19Новини

Про це повідомляє Європейська правда з посиланням на The Guardian.

Ахмед Хассан, шукач притулку з Іраку, який заявляє, що йому 18 років, був засуджений за спробу вбивства, після того, як його саморобний пристрій частково здетонував на станції Parsons Green на заході Лондона 15 вересня минулого року.

Внаслідок вибуху постраждали близько 50 людей.

«Твій намір того ранку був вбити якомога більше британських громадян, – заявив суддя. – Я переконаний, що ти хотів спричинити так багато смертей та масової розправи, наскільки можливо».

«Немає ніяких сумнівів, в моєму розумінні, що ви дуже небезпечна і підступна особа», – додав він.

Нагадаємо, на суді він розповів, що зробив бомбу, оскільки «дуже нудьгував, був дуже пригнічений та дуже заплутався» й хотів привернути до себе увагу.

Повідомляється, що обоє батьків Хассана померли, коли йому було шість, і він звинувачував Велику Британію у смерті свого батька під час повітряного нальоту на Багдад. Він також скаржився на триваючі авіаудари проти своєї країни.

Новини

«Прометей» - незалежний інформаційний портал. Позиція редакції може не збігатись з точкою зору авторів окремих матеріалів. Ваші матеріали, побажання та пропозиції надсилати на електронну пошту: prometei.red@gmail.com. Ми завжди на зв'язку!
Використання наших матеріалів можливе за умови наявності прямого посилання на Прометей.