Ситуація з дефіцитом рідкого хлору в Україні нормалізувалася

Підприємство «Укрводоканал» констатувало нормалізацію ситуації з поставкою рідкого хлору в Україну.

Ситуація з дефіцитом рідкого хлору в Україні нормалізувалася
23 Липня 2018 8:29Новини

Про це повідомив Zaxid.net з посиланням на прес-службу підприємства.

Очікується, що реагент купуватимуть в Румунії та Угорщині.

«Ситуація з постачанням рідкого хлору стабілізувалась. АТ «Дніпроазот» відновлює роботу хлорної групи цехів. В даний час на підприємстві закінчені підготовчі роботи до включення виробництва. Найближчим часом очікується випуск першої продукції. У підприємств водопровідно-каналізаційного господарства з’явилась можливість купувати рідкий хлор у Румунії та Угорщині по нижчим цінам, але є потреба у додатковому опрацюванні питань доставки», заявили у прес-службі.

Нагадаємо, в середині червня підприємство «Дніпроазот» заявив про припинення постачання хлору, аргументуючи це необхідністю підвищення цін на свої послуги. Через це частина українських міст опинилася під загрозою припинення постачання питної води. Після чого Антимонопольний комітет та СБУ взялися до перевірки правомірності дій підприємства.

Новини

«Прометей» - незалежний інформаційний портал. Позиція редакції може не збігатись з точкою зору авторів окремих матеріалів. Ваші матеріали, побажання та пропозиції надсилати на електронну пошту: prometei.red@gmail.com. Ми завжди на зв'язку!
Використання наших матеріалів можливе за умови наявності прямого посилання на Прометей.