Сирія: внаслідок авіаудару загинуло 28 цивільних

Коаліція на чолі зі США заявляє, що «могла» завдати повітряного удару у районі східної Сирії, де загинули цивільні.

Сирія: внаслідок авіаудару загинуло 28 цивільних
14 Липня 2018 8:35Новини

Коаліція на чолі зі США заявляє, що «могла» завдати повітряного удару у районі східної Сирії, де загинули цивільні. Про це пише BBC.

Сирійський центр моніторингу прав людини повідомив, що загалом загинули 54 людини, серед них 28 цивільних, а також бойовики «ІД».

Сирія вже звинуватила США в інциденті в провінції Дейр-ез-Зор.

«Коаліція чи наші сили-партнери, можливо, вчора завдали ударів в районі Аль-Сусса і Багур Фухані», – сказав представник коаліції полковник Шон Раян.

Район навколо Аль-Сусси, на східному березі річки Євфрат, досі перебуває під контролем «ІД», як і частина інших територій біля кордону з Іраком.

Бойовиків «ІД» у цьому районі атакували сирійські урядові сили, яких підтримує Росія, а з іншого, східного боку, на них наступала коаліція сирійських демократичних сил на чолі зі США.

Сусіднє місто Альбу Камал, на західному березі Євфрату, у грудні знову зайняли сирійські сили.

Ірак, який майже витіснив «ІД» зі своєї території, також нещодавно завдав ударів по бойовиках поблизу кордону із Сирією.

У 2014 році джихадисти перебрали контроль над великими частинами північного і західного Іраку та північної і східної Сирії, але відтоді втратили майже всю цю територію.

Новини

«Прометей» - незалежний інформаційний портал. Позиція редакції може не збігатись з точкою зору авторів окремих матеріалів. Ваші матеріали, побажання та пропозиції надсилати на електронну пошту: prometei.red@gmail.com. Ми завжди на зв'язку!
Використання наших матеріалів можливе за умови наявності прямого посилання на Прометей.