Сирія: російська авіація посилила атаки на повстанців в Ідлібі

Російська авіація посилила наступ на опонентів Башара Асада в Ідлібі. Повітряні сили РФ також продовжують витісняти повстанців з-під Алеппо.

Сирія: російська авіація посилила атаки на повстанців в Ідлібі
26 Грудня 2016 12:02Новини

Авіація Російської Федерації збільшила кількість бомбардувань у Сирії. У неділю, 25 грудня, основними цілями атак є утримувана противниками режиму президента Башара Асада провінція Ідліб та передмістя Алеппо. Про це повідомляє агенція Reuters з посиланням на спостерігачів та місцевих мешканців.

За їхніми даними, щонайменше вісім рейдів здійснено на чотири ключові міста північно-західного регіону Сирії. Є також інформація про численні жертви, в основному серед цивільних.

Повстанці заявили, що російські та сирійські літаки також бомбардували утримувані опозицією західні та південні передмістя Алеппо. Саме місто повстанці залишили лише кілька днів тому під час евакуації, однак кілька міст на відстані до двох десятків кілометрів від Алеппо лишаються під їхнім контролем.

Атаки по Ідлібу російська авіація здійснює вже кілька місяців.

Новини

«Прометей» - незалежний інформаційний портал. Позиція редакції може не збігатись з точкою зору авторів окремих матеріалів. Ваші матеріали, побажання та пропозиції надсилати на електронну пошту: prometei.red@gmail.com. Ми завжди на зв'язку!
Використання наших матеріалів можливе за умови наявності прямого посилання на Прометей.