Сирійські повстанці знову наступають на Дамаск

Разом з повстанцями наступ на сирійську столицю Дамаск ведуть ісламісти. Урядові війська застосовують авіацію.

38019435_303
21 Березня 2017 10:58Новини

Сирійські повстанці та джихадисти у вівторок, 21 березня, розпочали нову атаку на східний Дамаск. Про це повідомляє Сирійський центр з моніторингу за дотриманням прав людини, а також державні медіа Сирії. “Стався великий вибух на світанку, найімовірніше це була атака повстанців на позиції режиму за допомогою авто, начиненого вибухівкою”, – цитує повідомлення Центру інформагенція AFP.

Повстанці увійшли у район Джобар, що на північному сході столиці. Урядова авіація бомбардує їхні позиції, пише інформагенція Reuters. За даними AFP до повстанських груп у наступі долучилися бойовики ісламістської організації “Джебхат Фатах аш-Шам”, яка раніше була пов’язана з “Аль-Каїдою”.

Повстанці заявили, що повернули собі усі позиції, втрачені за день до того внаслідок боїв із урядовими військами. Урядові ЗМІ заявляють про 12 поранених внаслідок обстрілів з боку повстанців.

Джерело: DW

Новини

«Прометей» - незалежний інформаційний портал. Позиція редакції може не збігатись з точкою зору авторів окремих матеріалів. Ваші матеріали, побажання та пропозиції надсилати на електронну пошту: prometei.red@gmail.com. Ми завжди на зв'язку!
Використання наших матеріалів можливе за умови наявності прямого посилання на Прометей.