Сирійські повстанці з родинами залишили ще одне місто поблизу Дамаска

За даними Сирійського центру з моніторингу за дотриманням прав людини, з міста Аль-Таля виїхали близько двох тисяч повстанців та членів їхніх сімей.

Сирійські повстанці з родинами залишили ще одне місто поблизу Дамаска
3 Грудня 2016 14:20Новини

Сирійські урядові війська встановили контроль над ще одним містом поблизу столиці країни Дамаска. Сотні сирійських повстанців з родинами в п’ятницю, 2 грудня, в рамках домовленостей з урядом Башара Асада залишили місто Аль-Таль, що розташоване приблизно в десяти кілометрах на північ від Дамаска. Про це повідомляє DW.

За інформацією Сирійського центру з моніторингу за дотриманням прав людини, близько двох тисяч повстанців та членів їхніх сімей виїхали з міста Аль-Таль на близько 40 автобусах та машинах швидкої допомоги. Як повідомляє сирійське державне телебачення, число людей, які залишили місто, сягає тисячі осіб. За інформацією спостерігачів, повстанці поїхали на північ країни. Кількість учасників збройних формувань у місті оцінювали в півтори тисячі, третина з них належали до ісламістського «Фронту ан-Нусра», повідомляє агентство Reuters.

Таким чином, урядові війська зміцнили свої позиції в районі Дамаска. В руках противників Асада залишається лише район на схід від столиці країни, в якому розташовані кілька невеличких міст. Однак територія цього анклаву поступово зменшується через облогу та постійні обстріли урядових військ.

Нагадаємо, із району бойових дій в Алеппо втекли вже близько 70 тисяч людей. Війська сирійського режиму продовжують масштабний наступ на місто.

Новини

«Прометей» - незалежний інформаційний портал. Позиція редакції може не збігатись з точкою зору авторів окремих матеріалів. Ваші матеріали, побажання та пропозиції надсилати на електронну пошту: prometei.red@gmail.com. Ми завжди на зв'язку!
Використання наших матеріалів можливе за умови наявності прямого посилання на Прометей.