Синоптики попередили українців про густий туман, у Карпатах – підвищена лавинна небезпека

У Києві температура близько -10 градусів, удень -2...-4 градуси, без опадів.

Синоптики попередили українців про густий туман, у Карпатах – підвищена лавинна небезпека
17 Січня 2017 22:30Новини

Сьогодні, 17 січня, майже всю Україну накриє густий туман. Видимість становить не більше 200-500 метрів.

За даними Укргідрометцентру, туман очікується у Київській, Чернігівській, Сумській, Житомирській, Рівненській, Волинській, Львівській, Тернопільській, Хмельницькій, Івано-Франківській, Закарпатській, Чернівецькій, Вінницькій, Черкаській, Кіровоградській, Полтавській, Дніпропетровській, Харківській, Донецькій, Луганській, Миколаївській, Запорізькій областях туман, видимість 200-500 м.

У Києві температура близько -10 градусів, удень -2…-4 градуси, без опадів. На дорогах місцями ожеледиця. Через туман управління з питань надзвичайних ситуацій Департаменту міського благоустрою та збереження природного середовища КМДА закликає водіїв бути уважними та обережними на дорогах.

Міжнародний аеропорт «Київ» (Жуляни) повідомив у Facebook, що 17 січня працюватиме в штатному режимі, незважаючи на туман.

“Працюємо в звичайному режимі. Але все ж, стежте за статусом своїх рейсів на онлайн-табло”, – попереджає пасажирів аеропорт.

У горах Івано-Франківської і Закарпатської областей очiкується значний (3-й) рівень лавинної небезпеки. В гiрських районах Закарпатської областi iснує загроза зсувiв снiгу на дороги.

ДСНС звертається до громадян з проханням утриматися від походів у гори!

Новини

«Прометей» - незалежний інформаційний портал. Позиція редакції може не збігатись з точкою зору авторів окремих матеріалів. Ваші матеріали, побажання та пропозиції надсилати на електронну пошту: [email protected]. Ми завжди на зв'язку!
Використання наших матеріалів можливе за умови наявності прямого посилання на Прометей.