Сильні снігопади очікують українців

Після аномальної спеки в кінці літа, українцям прогнозують морозну і сніжну зиму.

Сильні снігопади очікують українців
20 Вересня 2016 22:14Новини

Про це народний синоптик Леонід Горбань розповів Вестям. Він зазначив, що всі три місяці зими будуть холодними. Перший сніг, за прогнозами, випаде вже в середині листопада. Стовпчики термометрів простяться до 10 градусів морозу в перших числах грудня. Холоди протримаються практично до Нового року.

Народний синоптик пояснив, що весь грудень буде сніжним, а на Водохреща, 19 січня, температура різко впаде до -22-25 ° С. Лютий, за його словами, буде самим сніжним. До середини місяця сніг йтиме кожні три дні. Друга хвиля сильних морозів накриє територію України 9-10 лютого. Тоді температура впаде до -20 ° С.

Горбань наголосив, що цикл холодних зим повторюється кожні 32 роки. Аналогічна за температурними показниками погода була в 1985 році. Тоді в Україні теж сильні снігопади і морози.

Новини

«Прометей» - незалежний інформаційний портал. Позиція редакції може не збігатись з точкою зору авторів окремих матеріалів. Ваші матеріали, побажання та пропозиції надсилати на електронну пошту: prometei.red@gmail.com. Ми завжди на зв'язку!
Використання наших матеріалів можливе за умови наявності прямого посилання на Прометей.