Світове українство закликало США збільшити тиск на Росію

Посилення тиску на Росію за порушення Москвою міжнародного права є в інтересах самої світової спільноти.

Світове українство закликало США збільшити тиск на Росію
28 Вересня 2016 13:03Новини

Про це заявив президент Світового конгресу українців Євген Чолій, виступаючи перед учасниками XXII Конгресу українців Америки у Гатфорді, повідомляє Укрінформ.

«Чолій нагадав про необхідність наголошувати владним структурам США, що в найкращих інтересах міжнародного співтовариства є, аби Україна змогла зупинити просування імперіалістичного агресора далі на Захід. Він також заохочував до ухвалення законодавства, подібного до «закону Магніцького», за порушення російськими владними структурами прав людини та до виключення Російської Федерації з фінансової мережі SWIFT», – розповіли у Світовому конгресі українців.

Членів української громади США Чолій закликав і далі зосереджувати свою увагу на захисті територіальної цілісності України.

«Президент СКУ закликав активно підтримувати Україну, сини і дочки якої продовжують ризикувати власним життям, захищаючи свою Батьківщину. Це повинно включати підтримку гуманітарних ініціатив та протидію російській дезінформаційній машині шляхом представлення світу нової України», – зазначили у Конгресі.

Новини

«Прометей» - незалежний інформаційний портал. Позиція редакції може не збігатись з точкою зору авторів окремих матеріалів. Ваші матеріали, побажання та пропозиції надсилати на електронну пошту: prometei.red@gmail.com. Ми завжди на зв'язку!
Використання наших матеріалів можливе за умови наявності прямого посилання на Прометей.