Супрун каже, що її статус не впливає на медреформу

Керівник Міністерства охорони здоров’я Уляна Супрун заявляє, що статус «виконувача обов’язків» не впливає на проведення медичної реформи, МОЗ має підтримку прем’єра і президента.

Супрун каже, що її статус не впливає на медреформу
6 Квітня 2018 12:33Новини

Про це вона заявила в ефірі Радіо Свобода.

«Я як виконував обов’язків маю повний авторитет, щоб робити ті реформи і ті кроки, які потрібні. Ми в міністерстві маємо підтримку і прем’єра, і президента, адміністрації. Реформа йде тим темпом, яким би ми хотіли її бачити», – сказала вона.

Уляна Супрун майже два роки, від липня 2016 року, є виконувачем обов’язків міністра охорони здоров’я.

Комітет Верховної Ради з питань охорони здоров’я на засіданні 3 квітня рекомендував парламенту прийняти звернення до Кабінету міністрів про відставку в.о. міністра охорони здоров’я.

Рішення схвалити проект постанови №5642, внесений до парламенту ще 16 січня 2017 року, на засіданні у вівторок підтримали 7 членів комітету.

Ініціаторами постанови №5642 є представники «Опозиційного блоку» Ігор Шурма та Олександр Вілкул.

Супрун заявила, що у відставку не збирається. Вона вважає, що «це найкраща реклама, що реформа йде в правильному напрямку».

Новини

«Прометей» - незалежний інформаційний портал. Позиція редакції може не збігатись з точкою зору авторів окремих матеріалів. Ваші матеріали, побажання та пропозиції надсилати на електронну пошту: prometei.red@gmail.com. Ми завжди на зв'язку!
Використання наших матеріалів можливе за умови наявності прямого посилання на Прометей.