Суд вимагає у міграційної служби документи про статус Саакашвілі

Окружний адміністративний суд Києва затребував у Державної міграційної служби документи стосовно статусу екс-голови Одеської ОДА Міхеїла Саакашвілі.

Суд вимагає у міграційної служби документи про статус Саакашвілі
30 Січня 2018 13:18Новини

Про це повідомляє прес-служба суду, пише Укрінформ.

«Сьогодні в Окружному адміністративному суді відбувся розгляд справи за позовом Міхеіла Саакашвілі до Державної міграційної служби України. Другим відповідачем у справі є Управління державної міграційної служби України у Київській області. Під час судового засідання представники позивача та відповідачів надали пояснення та заперечення по суті адміністративного позову. Окружний адміністративний суд міста Києва ухвалив рішення витребувати у відповідача – ДМС – копії матеріалів, які ними розглядаються», – йдеться у повідомленні.

У судовому засіданні оголошено перерву до 6 лютого.

Як повідомлялося, Саакашвілі просить суд визнати протиправною та незаконною бездіяльність ДМС щодо розгляду скарги на рішення про відмову в оформленні документів для вирішення питання про визнання біженцем або особою, яка потребує додаткового захисту. Водночас позивач просить суд визнати протиправною та незаконною бездіяльність Управління ДМС у Київській області щодо не передання матеріалів особової справи Саакашвілі до Державної міграційної служби.

Президент Петро Порошенко у липні 2017 року позбавив Саакашвілі українського громадянства. Екс-очільник Одеської ОДА оскаржив це рішення. 29 січня Касаційний адміністративний суд переніс розгляд позову Саакашвілі до Президента щодо позбавлення громадянства на 16 лютого.

Новини

«Прометей» - незалежний інформаційний портал. Позиція редакції може не збігатись з точкою зору авторів окремих матеріалів. Ваші матеріали, побажання та пропозиції надсилати на електронну пошту: prometei.red@gmail.com. Ми завжди на зв'язку!
Використання наших матеріалів можливе за умови наявності прямого посилання на Прометей.