Суд відмовився викликати Порошенка і Саакашвілі у справі про громадянство

Касаційний адміністративний суд у складі Верховного суду відмовив адвокатам екс-голови Одеської ОДА Міхеїла Саакашвілі у виклику як свідків Президента України Петра Порошенка та самого Саакашвілі у справі про позбавлення останнього українського громадянства.

Суд відмовився викликати Порошенка і Саакашвілі у справі про громадянство
24 Березня 2018 12:34Новини

Відповідне рішення суд ухвалив 23 березня на засіданні з розгляду справи за позовом Саакашвілі до Порошенка про визнання незаконним та скасування указу про позбавлення громадянства, повідомляє ZIK з посиланням на прес-службу партії «Рух нових сил».

Адвокати Саакашвілі подали низку клопотань про виклик свідків, зокрема членів Комісії з громадянства при Президентові, працівників ДМС, заступника генпрокурора, та самих Порошенка і Саакашвілі.

«Касаційний адміністративний суд у складі Верховного суду відмовив адвокатам у виклику в якості свідків членів Комісії при Президентові, яка надавала та позбавляла Саакашвілі громадянства, інших важливих високопосадовців, а також самих Порошенка та Саакашвілі. У суді свідчитимуть лише працівники Державної міграційної служби», – йдеться у повідомленні.

Наступне судове засідання відбудеться 13 квітня, де суд має перейти вже до вивчення доказів.

Новини

«Прометей» - незалежний інформаційний портал. Позиція редакції може не збігатись з точкою зору авторів окремих матеріалів. Ваші матеріали, побажання та пропозиції надсилати на електронну пошту: prometei.red@gmail.com. Ми завжди на зв'язку!
Використання наших матеріалів можливе за умови наявності прямого посилання на Прометей.